کد خبر : ۳۴۴۶۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

اطلاعات جمعی از معلمان کتاب انسان و محیط زیست به روز شد

اطلاعات محیط زیستی جمعی از معلمان کتاب انسان و محیط زیست در قالب کارگاه آموزشی منابع آلوده کننده آب و خاک و آب های زیرزمینی در سازمان حفاظت محیط زیست، به روز شد.

اطلاعات جمعی از معلمان کتاب انسان و محیط زیست به روز شد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، کارگاه آموزشی منابع آلوده کننده آب و خاک و آب های زیرزمینی برای ارتقای سطح آگاهی های معلمان کتاب "انسان و محیط زیست" منطقه 2 شهر تهران در حالی برگزار شد که بیش از یکسال از آغاز تدریس این کتاب در پایه یازدهم تحصیلی می گذرد.
در این کارگاه آموزشی یک روزه که با همکاری دفتر آموزش محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست و آموزش و پرورش منطقه 2 شهر تهران برگزار شد؛ برخی از مولفین و دست اندرکاران تألیف این کتاب، مباحث مربوط به منابع آلوده کننده آب و خاک و آب های زیرزمینی شهر تهران را برای حاضرین تدریس کردند و به سئوالات آنان پاسخ دادند.
دفتر آموزش محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست با همکاری دفتر تالیف کتاب های درسی وزارت آموزش و پرورش، در تلاش هستند تا با برنامه ریزی منسجم و هدفمند، زمینه های لازم برای دانش افزایی و به روز رسانی اطلاعات محیط زیستی معلمان کتاب درسی "انسان و محیط زیست" را فراهم کند.

کلید واژه :

اطلاعات جمعی

،

معلمان

،

کتاب انسان و محیط زیست

،

انسان و محیط زیست

،

انسان

،

محیط زیست

ثبت نظرات
captcha